פריד סעיד – משרד תיווך בחיפה

אודות

משרד פריד סעיד , עם ניסיון עשיר באיתור נכסים וניהול מו”מ

את משרד הנדל”ן הקים פריד סעיד ב-2010, לאחר שצבר ניסיון רב בענף המכירות והשיווק מאז 2003. מאז הקמתו, חרט על דגלו משרד הנדל”ן של סעיד מצוינות בשירות, הבאה לידי ביטוי בכל תהליך של מכירת וקניית נכסים בשכונות הנחשבות ביותר בחיפה. פריד סעיד מעניק את שירותיו המקצועיים למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי וכן חברות נדל”ן בחיפה, בצפון ובסביבה. כל פרויקט מתחיל באפיון מדויק של צרכי הלקוח וממשיך בשירות יעיל, אדיב ומקצועי ללקוחות המשרד, הנהנים מהניסיון הנרחב של סעיד ומהיכולת המקצועית חסרת הפשרות לאתר נכסים בהתאם לאפיון הפרויקט ולהוביל את התהליך לשביעות רצונם של הלקוחות. בתחילת שנת 2021 הצטרף למשרד סאמי רינאוי, יועץ נדל”ן בכיר שהפך לשותף בחברה ומביא גם הוא את הניסיון והידע העצומים שצבר בתחום. כיום, כולל המשרד ארבעה מומחי נדל”ן ויועץ משכנתאות צמוד מחברת סוליד פיננסים ומשכנתאות, המלווה ומנחה את הלקוחות בכל הקשור לקבלת משכנתא בתמהיל אופטימלי עבורם. יחד, מביא צוות המשרד חוויית שירות העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יחס חם, אישי והוגן, לכל לקוח

משרד הנדל”ן פריד סעיד משרת לקוחות מהמגזר הערבי, היהודי וכל מגזר ואוכלוסייה. כל לקוח, פרטי או עסקי, נהנה מליווי מקצועי לאורך כל הדרך. הליווי כולל בין השאר פרסום ושיווק הנכסים הזמינים לקהל הרחב, איתור נכסים מדויק במבחר שכונות בחיפה, ניהול מו”מ השומר על האינטרסים של לקוחות המשרד וייעוץ בכל ההיבטים הרלוונטיים, מהפניה למשרד ועד לחתימת החוזה.

חיבור לאנשי המקצוע הנכונים

משרד הנדל”ן פריד סעיד פועל על-פי מודל ייחודי, המאפשר ללקוחות המשרד ליהנות משירות של 360 מעלות בכל הקשור לנכס שלהם. שיטת העבודה כוללת חיבור מיידי לאנשי מקצוע מובילים בתחומם, התורמים מניסיונם ומעניקים שירות מקצה לקצה על-מנת להשלים את התהליך בהצלחה. המשרד עובד כאמור עם יועץ משכנתאות צמוד וכמו כן, מציע רשת חיבורים עסקיים ענפה, הכוללת בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה ועומדים בסטנדרטים הגבוהים שהציב משרדנו. אנו עובדים בין השאר עם שמאים, מעצבי פנים, קבלנים, טכנאים, אינסטלטורים, חשמלאים ועוד, כדי שכל בעל נכס יוכל להפוך אותו לבית חלומותיו במהירות האפשרית. כמו כן, אנו מספקים המלצות מהימנות על עורכי דין הבקיאים בעסקאות מקרקעין, המחברים את כל הקצוות בכל הנוגע להיבטים המשפטיים ומלווים את העסקה מתוך ניסיון משפטי נרחב.

שילוב כוחות עם משרדי נדל”ן נוספים

כחלק מהמחויבות להצלחת התהליך ומתוך שאיפה להעניק ללקוחות המשרד שירות הוליסטי ואיכותי, אנו עובדים באופן שוטף עם משרדי נדל”ן מובילים נוספים באזור חיפה. שילוב הכוחות העוצמתי הזה בין מומחי נדל”ן המחויבים לאינטרסים של הלקוח, מוביל לתוצאות אופטימליות. עם זאת, כ-90% מהדירות במאגר הנדל”ן של משרד פריד סעיד הן בבלעדיות למשרד, כך שכל לקוח שפונה אלינו נהנה מהיצע זמין של נכסים התואמים לציפיות והשאיפות שלו.

אתם מחפשים, אנחנו מוצאים. איך אנחנו עושים את זה?

מאגר הדירות שלנו מגוון ביותר. הוא כולל דירות חדר אינטימיות ועד דירות קבלן מפוארות, דירות יד 2 ודירות בעלות 3, 4, 5 חדרים ויותר. אנו מקפידים לשמור על ההיצע מגוון וכן מעורים בכל המתרחש בשוק הנדל”ן בעיר, כדי להיות מעודכנים תמידית ולהביא ללקוחותינו את ההצעות הרלוונטיות ביותר. לאחר אפיון הצרכים שלכם, אנו מוצאים עבורכם מבחר נכסים ומלווים אתכם בכל הקשור להתנהלות מול בעלי הנכס הקיימים. הניסיון שצברנו בתחומי השיווק והנדל”ן, מאפשר לנו לנהל כל משא ומתן בצורה אסטרטגית ומתוחכמת, כדי שהעסקה תצא לפועל לשביעות רצונכם המלאה.

אנו מציעים דירות למכירה, קנייה או השקעה בשכונות המבוקשות ביותר בחיפה, כולל: הכרמל המערבי, הכרמל הצרפתי, המושבה הגרמנית, קריית אליעזר, שכונת הדר ועוד. כל דירה בשוק עוברת בדיקה קפדנית על-ידי צוות מומחי הנדל”ן של פריד סעיד ונכנסת למאגר לאחר שאנו מוודאים כי היא מתאימה לצורכי הלקוחות שלנו ולשאיפה שלהם לאיכות חיים גבוהה. קהל לקוחותינו כולל רווקים, זוגות צעירים, משפרי דיור, משפחות וכל מי ששואף לעבור לדירה שהוא יהיה גאה לקרוא לה בית.

לשדרג את רמת החיים באחת הערים הפופולריות בישראל

חיפה נהנית בשנים האחרונות מתנופה עצומה בכל הקשור להתחדשות עירונית, חינוך, תרבות, תחבורה, עסקים, קניות ונדל”ן. כמו כן בעיר נמצאים כמה מהמוסדות האקדמיים היוקרתיים ביותר בארץ, המושכים אליהם סטודנטים מכל רחבי ישראל המחפשים דירות בחיפה לזמן הלימודים ופעמים רבות מתאהבים בעיר ומקימים בה את חייהם גם לאחר סיום הלימודים, כשהם נהנים מקרבה פיזית למקומות העבודה שלהם ומדרכי תחבורה חדישות ויעילות. עם זאת, המחירים של דירות בחיפה נחשבים לנמוכים יחסית לערים אחרות בארץ ובמקביל, התשואה על דירות להשקעה בחיפה נחשבת גבוהה. 

אנחנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהתנופה האדירה של חיפה ולבחור דירה בחיפה באחת מהשכונות הנפלאות בעיר. צרו קשר עם משרד הנדל”ן של פריד סעיד והצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים של המשרד. 

דילוג לתוכן